Статуетка Lefard Кошик з квітами 461-225
розмір 12х12х18 см
матеріал-фарфор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Рослини |
| Матеріал | Порцеляна |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴



