Книга-сейф металева із двома ключами Сова 26х17х5 см 014UE
розмір 26х17х5 см
Книга-сейф - це креативний інтер'єрний елемент, який виглядає як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей. Всередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в укромне місце. Це не тільки функціональна і корисна в повсякденному житті річ, а й має неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому виду книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів та колег.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| ширина в пакованні | 27 см |
| гарантія | 14 днів |
| висота в пакованні | 17 см |
| Кількість секцій | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





