Фігурка декоративна Lefard Джип 42х21 см 784-075
розмір 42Х21Х19 см
матеріал — метал
Декоративна фігурка Lefard “Джип” 42×21 см — це ефектний елемент декору, який додає простору характеру, динаміки та оригінальності. Реалістичне виконання та деталізація роблять цю фігурку яскравим акцентом у будь-якому інтер’єрі.
Модель у вигляді позашляховика чудово підійде для кабінету, вітальні, офісу або чоловічого простору. Вона підкреслює індивідуальність власника та додає інтер’єру нотку стилю й брутальної естетики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Глибина | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴




