Фігурка декоративна Lefard Машина 40х16 см
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 784-076 АА
+380 (96) 574-00-03
київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка декоративна Lefard Машина 784-076
розмір 40Х16х19 см
матеріал — метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Тематика виробу | Професії |
| Виробник | Lefard |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴



