Дефект заливання — на фото показано
Висота — 9 см, довжина з кроликом — 18 см, діаметр підставки — 15 см. керамічна підставка з білим кроликом — витончений і стильний елемент святкового декору. Виготовлена у формі невисокої платформи з хвилястими краями, вона ідеально підходить для подавання ласощів, випічки або яєць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 15 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 9 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴







