Уцінка. немає одного камінчика
Фоторамка настільна Lefard Троянди 15х13 см 1128N
розмір фоторамки 15х13 см; фото 8х8 см.
матеріал — метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 8 см |
| Висота зображення | 8 см |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Розмір | 16х17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





