Уцінка
є потемніння, іржава, потертості. на фото показано
Фоторамка настільна Lefard Сходинки до щастя 16 см 9640
висота фоторамки 16 см (фото 8х10 см)
металХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Ширина зображення | 8 см |
| Висота зображення | 10 см |
| Підставка | Так |
| Матеріал | Метал |
| розмір фоторамки | 16 см |
| розмір фото | 8х10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,50 ₴






