Уцінка. потертості на фото
Фоторамка настільна Lefard Карета 19х10 см 204N
розмір фоторамки 19х10 см (фото 9х6 см)
матеріал — метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | горизонтальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Ширина зображення | 9 см |
| Висота зображення | 6 см |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Матеріал | Метал |
| розмір фоторамки | 19х10 см |
| розмір фото | 9х6 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 19 см |
| Висота рамки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴






