Уцінка!
потемніння на фото показано
Фоторамка настільна Lefard Серце 11х12 см 133N
розмір фоторамки 11х12 см
матеріал — метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Сріблястий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 8 см |
| Висота зображення | 8 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Матеріал підложки рамки | картон |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Матеріал | Метал |
| розмір фоторамки | 11х12 см |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 11 см |
| Висота рамки | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фоторамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴







