Цукерниця Золоте Яйце 11х9х7 см 947-046 кераміка
матеріал кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 7 мм |
| Колір | Золотистий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




