Блюдо Золотий Кролик 15х13х10 см 947-043 кераміка
матеріал кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 10 мм |
| Колір | Золотистий |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




