Скринька для прикрас Lefard 362-067
розмір 17х15х14 см
матеріал-шкірзам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴



