Менажниця з кришками на бамбуковій підставці Lefard 24х24х19см 944-006
матеріал - порцеляна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Кількість секцій | 3 |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 19 мм |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴




