кошик - 25 см, висота - 17 см, з ручкою - 30 см.
Металевий кошик з бамбуковою ручкою виповнений у сучасному мінімалістичному стилі. Це не тільки практична річ, а й витончений елемент декору. Білий мінімалістичний дизайн виглядатиме ідеально на будь-якій кухні, ванній, у магазині чи фотостудії. Кошик багатофункціональний та може бути використаний для зберігання фруктів, овочів, кухонного приладдя, рушників тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 17 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







