Скринька Veronese Діва Марія та Ісус 5х8х12 см 75937 бронзове покриття
Висота 5 см.
Виробник: Veronese (Італія)
Матеріал: полістоун, покритий бронзою
Скринька "Діва Марія та Ісус" високої якості від відомого бренду Veronese – це справжній витвір мистецтва, створений справжніми майстрами. Скринька послужить чудовим подарунком як для колег, бізнес-партнерів так і для близьких людей, які люблять предмети декору та мистецтва. Такий подарунок займе гідне місце в інтер'єрі та в пам'яті щасливого власника. Скринька виготовлена з полістоуну (штучного каменю) і покрита бронзовим напиленням. Запакована в пінопласт та гарну подарункову упаковку.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Полістоун |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴





