Фігурка декоративна Lefard Дівчинка з клацаном 9х9х12 см 1192-306 полістоун
Матеріал - полістоун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Новий рік, Різдво |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Глибина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



