Скринька книга сейф металева з ключами Medova 26х17х5 см 0508-007
Книга-сейф - це креативний інтер'єрний елемент, який виглядає як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей.
Всередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в надійне місце. Це не тільки функціональна і корисна в повсякденному житті річ, а й унікально декорована. Завдяки своєму зовнішньому виду книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр. Чудовий подарунок для друзів та колег.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Фланель |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| ширина в пакованні | 27 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| висота в пакованні | 5 см |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴





