Книга сейф металева з ключами Ангели 26х17х5 см 10508-001 обкладинка шкірозамінник
Книга-сейф - це креативний інтер'єрний елемент, який виглядає як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів або інших цінних речей.
Всередині сейф закривається на замок компактними ключами, які легко можна заховати в надійне місце. Це не тільки функціональна і корисна в повсякденному житті річ, а й унікально декорована. Завдяки своєму зовнішньому виду книга-сейф легко вписується в книжкову полицю та доповнює будь-який інтер'єр.
Чудовий подарунок для друзів та колег.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| вага в пакованні | 0.85 кг |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Кількість секцій | 1 |
| ширина в пакованні | 27 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| висота в пакованні | 5 см |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴





