Статуетка Veronese у стилі Стімпанк Містер Кіт 17 см WS-1242/ 1 полістоун покритий бронзою
Виробник: Veronese
Матеріал: полістоун, покритий бронзою.
Завдяки надійній внутрішній упаковці, виготовленій із пінопласту з поглибленнями для найдрібніших деталей, Ви можете бути впевнені у безпеці при транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Коричневий |
| Подарункова упаковка | Так |
| Висота | 17 мм |
| ширина в пакованні | 17 см |
| глибина в пакованні | 15 см |
| висота в пакованні | 22 см |
| гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.7 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴







