Книга-сейф металева з двома ключами Корабель 26х17х5 см 1090UE
розмір 26х17х5 см
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко вирішити за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходу – книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю і будь-який інтер'єр. Характеристика, що відрізняється - всередині вона абсолютно порожня і вміщує в собі не тільки паперові гроші і документи, але і цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються у затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам чи собі додому
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 27 мм |
| Зовнішня ширина | 17 мм |
| Зовнішня глибина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





