Книга-сейф металева з двома ключами Час для чоловіків 26х17х5 см 112UE
Кожен замислюється над тим, де зберігати цінні речі та гроші, ховати їх від небажаного погляду. Зараз це питання легко вирішити за допомогою нехитрого та дуже зручного винаходу – книга сейф. За своїм зовнішнім виглядом книга сейф легко вписується в книжкову полицю і будь-який інтер'єр. Характеристика, що відрізняється - всередині вона абсолютно порожня і вміщує в собі не тільки паперові гроші і документи, але і цінні речі невеликих розмірів. Закривається книга на невеликий замок, ключі маленькі та легко ховаються у затишне місце. Купити книгу сейф можна в подарунок друзям, на новосілля, батькам чи собі додому
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Фланель |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| ширина в пакованні | 27 см |
| висота в пакованні | 17 см |
| глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| гарантія | 14 днів |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





