Декоративна подарункова статуетка Veronese Богиняанта Феміда 32х13х13 см 171832AC
Виробник: Veronese
Статуетка Veronese "Феміда" зображує богиню справедливості й порядку в давньогрецькій міфології. Вона символізує справедливість, рівноправність перед законом, а також незламну чистоту. Статуетка Феміди може бути прекрасним подарунком для правозахисників і юристів, студентів судових спеціальностей і людей, які цінують справедливість і прагнуть до високих цінностей. Статуетка виготовлена з полістоуну (штучний камінь) Упакована в красиву подарункову коробку. Тому, купуючи цю статуетку, Ви отримуєте цінний і гарний подарунок, який не потребує доповнення.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Білий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴










