Маслянка Lefard Птахи 19х10 см 940-008
матеріал — кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 8 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Птахи |
| Ножик | Немає |
| Вилочка | Немає |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴




