Статуетка Andrea "Owl" 12х12х30 см 18924-013
матеріал — полістоун
Статуетка з нової колекції Andrea уособлює індивідуальність, підкреслює стиль і несе з собою настрій. Така статуетка чудово доповнить будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andrea |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Сірий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




