Банка для зберігання Lefard Великодній кролик 21х14х14 см 1.8 л 948-034
Висота 21 см
Матеріал — кераміка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 1.8 л |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 21 мм |
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика декору, малюнка | Великдень |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



