Весільні келихи Veronese 2 шт. 1005G
матеріал — скло + метал
Весільні келихи для молодят на день весілля не просто гарний розплідний посуд, але й символ створення нової родини. Перемога пронизана слов'янською символікою, яка говорить про фізичне та фізичне з'єднання пари. Перев'язування келихів стрічкою знаменовало створення нової сім'ї та пояснило про міцних жіночих вузлів. Наявність келихів для молодят належить до обов'язкових весільних аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 26 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| ніжка | метал |
| висота в упаковке | 29 см |
| глибина в пакованні | 9 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| вага в пакованні | 0.5 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| ширина в пакованні | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴






