Статуетка Veronese Єгиптянки 28 см 1903003
Розміри виробу - Довжина: 17 см; Ширина: 10 см; Висота: 28 см; Вага: 1.5 кг
Виробник: Veronese (Італія)
Бронзове покриття.
Статуетка «Єгиптянки з вазою» зображує двох молодих дівчат в старовинному одязі, тримають велику вазу яйцеподібної форми. І по оформленню та назви можна здогадатися, що дівчата з вазою прийшли в наш час з часів правління фараонів; на них легкі, облягаючі наряди, що підкреслюють витонченість і красу молодого, стрункого жіночого тіла. На їх тілах – золоті прикраси, а на вазі – зображення ока, яке часто можна зустріти на старовинних єгипетських фресках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Veronese |
| Країна виробник | Італія |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Полістоун |
| Колір | Коричневий |
| Подарункова упаковка | Так |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴






