Книга-сейф металева з двома ключами Віскі 26х17х5 см 0001-042
розмір 26х17х5 см
Представляємо Вам книги-сейфи: зручні коробочки, стилізовані під сейфи, з металевими дверцятами та кодом
Чудово підійдуть для зберігання грошей, коштовностей, листів, листівок та інших цінних речей!
Також може слугувати зручним і стильним пакованням для подарунка!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| Тип замку | Механічний кодовий |
| Матеріал корпусу | метал |
| матеріал малюнка | шкірозамінник |
| Тип | Книга-сейф |
| ширина в пакованні | 27 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| висота в пакованні | 5 см |
| гарантія | 14 днів |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| вага в пакованні | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





