Книга-сейф металева із двома ключами Шевченко Україна 26х17х5 см 011UE
розмір 26х17х5 см
Книга-сейф – це креативний інтер'єрний елемент, що виглядає як звичайна книга, але фактично має внутрішнє сховище. Це прихована система зберігання грошей, документів чи інших цінних речей. Всередині сейф закривається на замок компактними ключами, які можна сховати в затишному місці. Це не тільки функціональна та корисна у повсякденному житті річ, а й неперевершений, унікальний вигляд. Завдяки своєму зовнішньому вигляду книга-сейф легко вписується в книжкову полицю і доповнює будь-який інтер'єр. Відмінний подарунок для друзів та колег.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Книга-сейф |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Різновид сейфа | Сейфи-ключиці |
| висота в упаковке | 5 см |
| ширина в пакованні | 27 см |
| глибина в пакованні | 17 см |
| вага в пакованні | 0.98 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| гарантія | 14 днів |
| Тематика виробу | Люди, діти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴





